PERGALĖ ŠIAULIUOSE
Praėjo dar vienos „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynės. Šį kartą mūsų komanda vyko į Šiaulius. Kaip visada šiauliečiai namuose užkuria pirtį svečiams. Šiandien kova Šiaulių sporto rūmuose buvo lygi. Komandos žaidė įvartis į įvartį. Nors mūsiškiai atidarė rungtynes, bet šeimininkai lipo ant kulnų (3:3; 5:4). Įpusėjus kėliniui „VHC Šviesa“ pabėgo per tris įvarčius, bet šiauliečiai prisivijo. Likus kelioms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (9:9; 10:10). SM „Dubysa-Gubernija“ akimirkai perėmė iniciatyvą ir į pertrauką išėjo pirmaudami (11:10).
Antrame kėlinyje nors pradžia buvo apylygė, bet jau po 8 min., gelbėjami mūsų vartininko Edmundo Pelėdos, mūsiškiai įsibėgėjo ir pamažu judėjo į priekį. 49 min. komandas jau skyrė 4 įvarčiai (20:16) ir toks rezultatas laikėsi kelias minutes. Tačiau tai nebuvo pabaiga, šiauliečiai nesudėjo ginklų. Jie kabinosi ir likus 2 min. šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Mūsiškiai iki rungtynių nesugebėjo pelnyti nei vieno įvarčio, o „Dubysa-Gubernija“ priartėjo per žingsnį. Po 60 min. Šiaulių sporto rūmų švieslentėje degė rezultatas 24:25, mūsų komandos naudai.
Šiaulių komandos žaidėjas Deivydas Virbauskas: „Šiandien mums pritrūko iki pergalės sukurtų atakų realizavimo. Neįmetėme iš lengvų pozicijų. Pagrindinis uždavinys prieš rungtynes buvo, aišku, sustabdyti „Šviesos“ greitą puolimą, gintis nuo kraštų, ypač, nuo V. Drabavičių metimų apsiginti ir greitų atakų, neleisti jiems užpulti. „VHC Šviesa“ yra aukštesnio lygio komanda, todėl visi žaidėjai būna pavojingi, visi gali žaisti ir visi gali pridaryti problemų. Šiandien kiekvienas varžovų žaidėjas įdėjo savo indėlį.“
Mūsų komandos variklis Tomas Bernatavičius: „Važiuodami į Šiaulius tikėjomės klampių rungtynių. Ruošėmės tam, kad to išvengti, bet gavosi kaip gavosi. Akcentavome, kad turime nesivelti į jų statinį žaidimą ir žaisti greitai. Apylygį žaidimą lėmė ai,kad žaidėme statišką žaidimą. Lėtai žaidėme. Iniciatyva buvo perimta geros gynybos ir vartų žaidimo dėka, tai pat užgreitinus atakas. Šiauliečiai pradėjo vytis, kai likome keturiese, vienu metu net trise, o pergale jau patikėjome ir leidome sau suklysti tokiose situacijose, kur tikrai turėtume sužaisti protingiau.“

SM „Dubysos-Gubernijos“ komandai įvarčius pelnė Deivydas Virbauskas – 8(1), Aivaras Budrys – 5(3), Egidijus Dambrauskas ir Arminas Milaknis – po 4įv., Arūnas Tribė – 3(2).
„VHC Šviesos“ komandai įvarčius pelnė Tomas Bernatavičius – 7, Valdas Drabavičius – 6(1), Artūras Švilpa – 5, Karolis Antanavičius – 4, Tadas Tumosas – 2, Julius Šeibokas – 1įv.