KOVOS DĖL LRF TAURĖS PRASIDĖS LAPKRITĮ
KOVOS DĖL LRF TAURĖS PRASIDĖS LAPKRITĮ
Lietuvos rankinio federacijos būstinėje Kaune buvo ištraukti LRF taurės burtai. Šiais metais dėl vyrų taurės susirungs 7 komandos: Klaipėdos „Dragūnas“, Vilniaus HC „Vilnius“, Kauno „Granitas – Karys“, Vilniaus VHC „Šviesa“, Alytaus „Varsa – Stronglasas“, Molėtų HC „Molėtai – InTransport“ ir Kauno „KTU“. Kadangi turnyre dalyvauja būtent 7 ekipos. Pasisekė Klaipėdos Dragūnui, kuris, varžybų vykdymo komisijos sprendimu, keliauja tiesiai į kitą etapą.
Tuo tarpu kitoms 6 teks žaisti ketvirtfinalio rungtynes. Burtai lėmė, kad Vilniuje įvyks derbis tarp VHC „Šviesos“ ir HC „Vilniaus“ ekipų. Kiti susitikimai: Alytaus „Varsa – Stronglasas“ susitiks su Kauno „KTU“ rankininkais, Kauno „Granitas – Karys“ žais prieš Molėtų „InTransport“ komandą. Ketvirtfinalio etape bus žaidžiamos dvejos rungtynės namuose ir išvykoje, o laimėjusi ekipa keliaus į varžybų finalinį ketvertą. Ketvirtfinaliai vyks lapkričio 18-19 dienomis.
 
Su HC „Vilniaus“ komanda LRF taurės ketvirtfinalyje susitiks ne pirmą kartą. 2014 m. nebuvo sėkmingi mūsų komandai. Tą kartą stipresni buvo HC „Vilniaus“ rankininkai, kurie mūsiškius įveikė dviejų įvarčių persvara – 30:32(17:13). Antrasis susitikimas buvo vertas tos kainos, kuri lėmė keliapalį į LRF taurės pusfinalį. Deja, nors ir VHC „Šviesa” pelnė pergalę 29:28(15:15), bet pritrūko laiko, kad išpėštų pergalę 3 įvarčių skirtumu. Kova dėl taurės pasibaigė ketvirtfinalyje.
Po metų, 2015 m., pasikartojo tas pats scenarijus. Deja, vėl mūsų komanda po ketvirtfinalio varžybų nebeteko teisės kovoti dėl LRF taurės. Vėl mums kelią pastojo HC „Vilnius“. Pirmose rungtynėse, po atkaklios kovos, mūsų komanda varžovui nusileido 5 įvarčių skirtumu (32:37(19:18)). Tad iššūkis antrame susitikime buvo panaikinti šį deficitą. Antrame susitikime VHC „Šviesai“ nepavyko pakovoti dėl patekimo į kitą LRF taurės etapą. Rungtynės pralaimėtos 28:36(12:20). Tad mūsų komanda baigė kovą dėl LRF taurės, o HC „Vilnius“ nužingsniavo tolyn.
Praėjusiais metais mūsų komanda nužingsniavo iki pusfinalio, bet lemiamoje kovoje nusileido Klaipėdos „Dragūnui“.
VHC „Šviesa“ pasirengusi šiais metais peržengti ketvirtfinalio etapą ir kovoti dėl aukščiausio rezultato. Kova dėl LRF taurės prasideda lapkričio 18 d. mūsų salėje.