TĘSIAME KOVĄ DĖL DIDŽIOJO FINALO
TĘSIAME KOVĄ DĖL DIDŽIOJO FINALO
Lenktynės dėl didžiojo finalo įsibėgėjo. Vilniuje vyko tikra rankinio šventė. Šiandien įvyko atsakomosios pusfinalio rungtynės. Sirgaliai galėjo pasimėgauti tikra kova iki paskutinės minutės. Mūsiškiai savo aikštelėje susitiko su Klaipėdos „Dragūnu“. Žaidimas šį kartą buvo visai kitoks nei pirmose rungtynėse. Mūsų rankininkai jau buvo nusiteikę žaisti trečias rungtynes, todėl kovėsi dėl kiekvieno įvarčio. Staigmena ar ne, bet mūsiškiai šiandien įveikė kol kas be pralaimėjimų čempionate žingsniavusį „Dragūną“ net 7 įvarčių skirtumu - 27:20 (12:10).
Pirmame kėlinyje ryškesnio atotrūkio nebuvo matyti, bet vis tiek mūsiškiai žingsneliu buvo priekyje. „Dragūno“ rankininkai tik vijosi ir bandė lyginti rezultatą. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 12:10, mūsų komandos naudai.
Edmundas Pelėda („VHC Šviesa“): „Komandai buvo tikrai geros rungtynės, tikrai geros rungtynės ir man pačiam. Esame patenkinti rezultatu. Ruošėmės, stengėmės treniruotėse, akcentavome, kad „Dragūnas“ yra greitas. Apetitas kyla bevalgant, stengsimės trečiadienį parodyti, ką sugebame, tik jau klaipėdiečių aikštelėje.“
Antrame kėlinyje klaipėdiečiai dar labiau klimpo, o mūsiškiai spurtavo. Vienas geriausių rungtynių sužaidęs „VHC Šviesos“ vartininkas Edmundas Pelėda atrėmė labai daug, atrodo, užtikrintų „Dragūno“ įvarčių. Tai leido mūsų komandai nuolat didinti persvarą – 15:11, 16:15, 19:16, 23:17, 25:18. Paskutinėmis minutėmis Klaipėdos ekipa atsilikimo rezultatą dar bandė sušvelninti, bet mūsiškiai pelnė dar porą įvarčių ir šventė pergalę prieš „Dragūną“ 27:20.
Arvydas Bučius („Dragūnas“): „Fantastiškai sužaidė vilniečių vartininkas. Nežinau, ar mes taip blogai mėtėme, ar jis taip gerai atrėmė. Buvo baisu, juoda mums diena, tarsi užkeikta. Serijoje dar ne viskas prarasta, nemanau, kad yra kažkokia baimė. Manau, mūsų jaunimas supras, ką reikia daryti. Reikia šalčiau žaisti, taip neperdegti. Gal pajuto komanda kažkokią baimę po tiek daug pramestų metimų, buvo kažkoks chaosas, nesusikalbėjimas, daug keitimų.“
Mūsų komandai įvarčius pelnė:Valdas Drabavičius – 12(3), Karolis Antanavičius – 6, Artūras Švilpa – 3, Tadas Rasakevičius – 2, Tadas Tumosas, Jovydas Jurašius, Dovydas Kuodys ir Tomas Valiulis – po 1 įvartį.
Klaipėdos „Dragūnui“ įvarčius pelnė: Gabrielius Virbauskas – 5(2), Lukas Juškėnas, Laurynas Simonavičius ir Lukas Simėnas – po 3įv., Gintaras Cibulskis – 2, Lukas Jurys – 2(1), Mindaugas Meškauskas ir Modestas Vaitekūnas – po 1 įvartį.