DRAUSMINGA KOVA SU DZŪKAIS
DRAUSMINGA KOVA SU DZŪKAIS
Šiandien mūsų komanda į Dzūkiją važiavo nusiteikusi pergalei. Nusiteikimas jau 50% pergalės. Nors pirmąjį rungtynių įvartį Varėnoje pelnė varžovai, bet tai ir buvo vienintelė minutė, kai „Ūlos“ komanda buvo priekyje. Mūsiškiai jau nuo rungtynių pradžios neleido aikštelės šeimininkas būti priekyje. Vilniaus „VHC Šviesa“ po truputį ėjo į priekį, didino savo persvarą.  Jau pirmojo kėlinio viduryje jie pirmavo 9:4, o po pirmojo kėlinio priekyje buvo 6 įvarčiais – 17:11.
Antroje rungtynių pusėje „VHC Šviesa“ rankininkai dar labiau spaudė gazą. Rezultatas didėjo mūsiškių naudai (21:15; 25:18). Likus 5 min. iki susitikimo pabaigos komandas skyrė dviženklė persvara (28:18). Galiausiai Vilniaus „VHC Šviesa“ laimėjo rungtynes turėdami vienuolikos įvarčių persvarą – 32:21.
„Rungtynėms per daug nesiruošėme. Buvo mažas darbas trenriruotėse. Manau šios dienos rezultatui įtaką darė nuovargis po savaitgalio rungtynių, taip pat nenusiteikimas varžyboms. Šiandien koją kišo „VHC Šviesos“ greitos atakos, bet poziciniame puolime visai neblogai gynėmės. Daug klaidų darėme puolime. Iš varžovų šiandien nieko neišskirčiau, visi žaidė vienodai, komandinį žaidimą. Gal labiausiai pridarė mums problemų varžovų vartininkai.“ - Laurynas Petrušis (Varėnos „Ūla“) žaidėjas.
„Abi komandos žaidė labai gerai. Mes geriau sužaidėme kontratakose. Ką varkar dirbome trniruotėje, žaidėjai viską išpildė. Manau, kad abi komandos žaidė drausmingai. Mūsiškiai laikėsi žaidybinės drausmės, buvo užsivedę. Tačiau labai daug kartų neapsigynėme centre, bet kitose pozicijose mums pavyko apsiginti. Daug problemų pridarė Varėnos žaidėjas Laurynas Paliušis. Šiandien pavyko mūsų tolimi metimai, pelnėme daug įvarčių. Manau, kad tai buvo labai gero lygio rungtynės.“ – mūsų komandos treneris Antanas Taraskevičius.
 
Varėnos „Ūlos“ komanai įvarčius pelnė: Laurynas Petrušis – 12(1), Šarūnas Krisiulevičius ir Gražvydas Sereičikas – po 3įv., Žilvinas Vaišnoras, Gediminas Barysas ir Simonas Nadzeika pelnė po 1įvartį.
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Artūras Švilpa – 7, Karolis Antanavičius – 7(1), Valdas Drabavičius – 7(2), Dovydas Kuodys ir Laurynas Pacevičius – po 4įv., Tomas Valiulis – 2, Žygimantas Sinkevičius pelnė 1 įvartį.