SVEČIUOSE "HC UTENA"
Pavadinimas: SVEČIUOSE "HC UTENA"
Apie albumą: Mūsų komanda spalio 21 d. sužaidė antrąsias Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionato rungtynes. Rezultatu 40:26 (16:9) ji sutriuškino svečius iš Utenos – HC „Uteną". Mūsiškiai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas, atitrūko 4:0, 9:3. Nors pirmojo kėlinio pabaigoje atrodė, kad uteniškiai dar gali pasipriešinti. Svečiai rezultatą sumažino iki 4 įvarčių skirtumo (13:9), tačiau mūsų komanda pelnė 3 įvarčius iš eilės ir kėlinys pasibaigė rezultatu 16:9. Antrajame kėlinyje „VHC Šviesa" žaidėjų jau niekas nesustabdė ir 47 minutę, komandas skyrė dviženklė įvarčių persvara – 29:19 ir skirtumas dar išaugo rungtynių pabaigoje. Kaip ir praėjusio sezono pirmose rungtynėse su HC „Utena", taip ir vakar, mūsų komandą į pergalę vedė, buvo nesulaikomas Valdas Drabavičius, kuris antrajame kėlinyje pelnė visus savo įvarčius – 11 įv.
Data: 2014-01-03 11:11:02